Goleada na Olimpiku, Pavlović očarao Rim! (VIDEO)

Remi Milana i Lacija

Srbin postigao gol

U derbiju četvrtog kola Serije A, Lacio i Milan su podelili bodove na Olimpiku.

Posle jedne zanimljive, sadržajne utakmice, sa puno uzbuđenja i preokreta na kraju je utakmica završena rezultatom 2:2.

Tako su ova dva rivala posle 11 utakmica prvi put odigrali utakmicu bez pobednika.

Milan tako ni posle trećeg kola nije uspisao pobedu u novoj sezoni Serije A, dok je Lacio ima učinak od dva remija i jedne pobede.

Prvo poluvreme na stadionu Olimpiko je prošloi u znaku Strahinje Pavlovića.

Srpski defanzivac je odigrao najbolju utakmicu od kada je došao u Milan, a to jeste bilo skoro, ali sada je Strahinja svima pokazao kakvo su pojačanje dobili Rosoneri.

Da će ovo biti njegova utakmica Pavlovića je nagovestio posle samo tri minuta igre kada je izbacio loptu sa gol linije i tako sprečio Lacio da dođe do prednosti.

Za to je nagređen samo pet minuta kasnije, kada je posle jednog kornera sa leve strane najbolje se snašao u kaznenom prostoru i loptu glavom poslao u mrežu Lacija, za svoj prvenac u dresu Milana i za veliko slavlje navijača Milana.